zahlavi
lysá hora
reklama

Hledáte

blue_down
shadowup

Upcoming Events - 18 - 20.11.2011

Upcoming Events - 18 - 20.11.2011

Pokracování úspešného podzimního cacherského dostavenícka v Beskydech: 3 dny a dve noci plné cachingu, zábavy, her a dalších zverstev prichystaných speciálne pro Vás.

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC347JP

Co Vás ceká, pokud dorazíte:
1. V dobe konání tohoto eventu bude v okolí publikováno cca X (bude prubežne upresneno) nových cachí. Pro ty, co jsou z vetší dálky, tak je zde krásná série okolo Šance a další hezká cyklo: Okolo Ondrejníku, takže ti, co zde budou poprvé mají cachí do Aleluja. No a pak další desítky cachí v okolí viz tento link
2. Vzhledem k lokaci je možno navštívit nádherné Beskydy (v jehichž srdci se event koná).
3. Predpoklad hudebníku k ohni (ohen zajišten :-D )
4. Denní závod (nikoli v poctu sberu cachí, ale neco echt špekovního, kde se ukáže jaký je kdo cacher :-D )
5. Nocní závod (více info, až se mi bude chtít to doplnit...ale loni jsem to ani doplnit nestihl. :) )
6. Pokud bude zájem (pište v notifikaci), mohu domluvit i kone a mužete si na nich zajezdit
7. Pokud jste fanoušci CWG, vemte svá kolca a prebytky pro výmeny!
8. Pro extrémáky nachystám nejakou Pálavu (druh nafukovací lodi na divokou vodu) a mužete jít zkusit zajezdit si pod perejemi, prípadne využít pro originální zpusob odlovu cache Ostravické pereje
9. Pro Hardcoráky možnost otestovat si své stany a spacáky pred zimou (aneb ubytování ve stanech)
10. Pro softcoráky pripraveno luxusní ubytko ve srubech (2 sruby pro 6 osob a jeden až pro 10, ale ten až v prípade velkého zájmu (loni byl zájem takový, že to byla nutnost mít i tento srub, proto neváhejte a hlaste se co nejdríve :) )
11. Výstava více než 1000 unikátních CWG kousku.
Co to stojí:
1. Pohodlná možnost: Pokud dorazíte na celý víkend (v což doufáme), dáte za 2 noci ubytování ve srubu 550Kc (tedy 275Kc/osoba/noc). Jedná se o luxusní sruby, kde je v každém z nich i krb a vybavená kuchynka a sociální zarízení vcetne teplé sprchy. V cene je promítnut i poplatek obci, energie a otop.

2. Hardcorácká možnost: Dovezete si vlastní stan a spacák. Zde jsem prevzal ceny z oficiálního ceníku, protože nevím jak se budete vmestnávat do stanu: Stan malý – 50Kc/noc, velký 4os a více – 100Kc/noc, Osoba – 50Kc/den. POPLATEK OBCI: 8 Kc/dospelá osoba/den. I pro stanující je k dispozici sociální zázemí, toalety a sprcha.

Jak se prihlásím:
Je nutné dvojí prihlášení: 1. zde na stránkách GC pomocí "will attend" a pak pres kontakt v profilu mne kontaktujte kolik vás dojede pod daným nickem a kolik budete potrebovat postelí. No a kolik si budete chtít objednat eventových CWG (10Kc/kus). Já Vám následne zašlu celou spoctenou cástku a císlo úctu a VS. Závazne prihlášený clovek je pouze ten, který má zaplaceno a objeví se v seznamu závazne prihlášených.


Známý harmonogram (stále se doplnuje):
18.11.2011 - pátek
14:30-21:00 - príjezd, ubytování, pivo, špekácky, kytara, ohen...
21:00-23:00 - nocní dobrodružství pokud se bude chtít a pocasí dovolí
23:00-09:00 - nezrízená zábava, prípadne chvíle spánku

19.11.2011 - sobota
09:30-11:30 - projíždky na koních pro ty, co budou chtít skupinový výšlap na blízkou Lysou.
12:00-jak se vám bude chtít - nezrízený caching a ježdení na vode (i s možností výuky)...
17:00-pozde - vecerní párty pivo a guláš (guláš je v cene pro ubytováné ve srubech, jinak povinne dobrovolný príspevek 50 Kc)

20.11.2011 - nedele
09:00-do odjezdu - hry na míste (co se nám bude chtít. Napr. petanque, freesbee, ping-pong....) prípadný odlov cyklo trasy okolo Ondrejníku ci jiných lahudek pro ty, co nemají...

Ješte poznámka pod carou:
Pokud nekdo uvažuje, že dorazí jen na otocku, logbook bude prístupný u chaty c.2 (prostrední) na terase od pátku 18:00 do soboty 20:00. (prý to tu musím napsat, abychom nedistriminovali ty, co chtejí bod, ale nechtejí se úcastnit programu. :) )

 

 

Doplňující informace

Hodnocení